Przeskocz do treści

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Sklep Ortopedyczny Med-Orth
Toli nazwa: Sklep Ortopedyczny Med-Orth
Toli strona internetowa: sklep ortopedyczny
Toli kwatera główna: Kościuszki 173 50-438 Wrocław
Toli telefon: 713723033
Toli kategoria:
Toli opis:

Specjalistyczna firma ortopedyczna Med-Orth, od 26 lat świadczy swoje usługi na rynku. Firma zajmuje się dystrybucją specjalistycznego sprzętu, za pośrednictwem sklepu stacjonarnego oraz internetowego. Działalność firmy obejmuje także produkcję protez i obuwia.

W pracowni protetycznej, we współpracy z renomowaną firmą Otto Bock, powstają protezy kończyn. Wykonane z wysokojakościowych komponentów, cechują się trwałością i komfortem dla użytkownika. Pracownia obuwnicza, tworzy produkty w oparciu o indywidualne potrzeby. Obuwie ortopedyczne, spełnia wszelkie niezbędne normy i jest dostosowane do każdego klienta, niezależnie od przypadłości, wieku czy rozmiaru.

Sklep internetowy, został stworzony specjalnie, z myślą o klientach, którzy z rozmaitych przyczyn, nie mogą odwiedzić sklepu stacjonarnego. Doświadczona kadra, jest stale do dyspozycji klientów, również drogą telefoniczną.

Sklep stacjonarny, oferuje swoim klientom konsultacje z profesjonalnymi fizjoterapeutami, którzy pomogą klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu i odpowiedzą na wszelkie pytania. Bogaty asortyment sklepów, obejmuje szeroki wybór stabilizatorów, wkładek ortopedycznych, pasów, gorsetów, kołnierzy, a także wózki inwalidzkie, artykuły sanitarne, sprzęty rehabilitacyjne i wiele więcej.

Firma oferuje badanie podobarograficzne stóp, respektuje Kartę Dużej Rodziny oraz angażuje się w inicjatywy, we współpracy z Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie. Med-Orth to wielokrotny laureat wyróżnienia „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Toli Regon: 930326316
Toli NIP: 8990027389
  • Sklep Ortopedyczny Med-Orth
  • Sklep Ortopedyczny Med-Orth
  • Sklep Ortopedyczny Med-Orth
  • Sklep Ortopedyczny Med-Orth
  • Sklep Ortopedyczny Med-Orth
  • Sklep Ortopedyczny Med-Orth