Przeskocz do treści

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – leczenie nadciśnienia tętniczego

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – leczenie nadciśnienia tętniczego
Toli nazwa: Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – leczenie nadciśnienia tętniczego
Toli kwatera główna: ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław
Toli telefon: 713726164
Toli kategoria:
Toli opis:

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca to miejsce, w którym można uzyskać pomoc w leczeniu chorób kardiologicznych różnego rodzaju. Nasi pracownicy cały czas poszerzają swoje umiejętności i dbają o posiadanie nowoczesnego sprzętu medycznego. Gwarantujmy, że do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać jego problemy medyczne.

W naszej poradni kardiologicznej można uzyskać pomoc związaną z konsultacją przed zabiegami w szpitalu, po wypisie oraz konsultacje u kobiet w ciąży. Zajmujemy się także leczeniem osób, które miały problemy z zawałami serca, wadami zastawkowymi, zaburzeniami lipidowymi i wieloma innymi problemami dotyczącymi kardiologii. Leczymy również nadciśnienie tętnicze.

Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego pacjenta oraz dbanie o jego stan zdrowia. Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz umawiania się na wizytę w naszej poradni. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problemy kardiologiczne męczące każdego z naszych pacjentów. Zaufanie naszej poradni pozwoli na poprawienie swojego stanu zdrowia.

Toli Regon: 022203944
Toli NIP: 6131421573