Przeskocz do treści

MF Fizjoterapia

MF Fizjoterapia
Toli nazwa: MF Fizjoterapia
Toli strona internetowa: hepatolog wrocław
Toli kwatera główna: ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
Toli telefon: 717575923
Toli kategoria:
Toli opis:

MF Fizjoterapia to centrum rehabilitacyjne ukierunkowane na świadczenie usług w zakresie profilaktyki, leczenia urazów kręgosłupa i kontuzji sportowych oraz hepatologii i neurologopedii. Nasz wykwalifikowany zespół precyzyjnie określi źródło Państwa problemu oraz dopasuje do niego odpowiednią terapię w taki sposób, by skutecznie rozwiązać problem bolących mięśni i stawów.

Nasi specjaliści wykorzystują najnowocześniejsze dostępne metody leczenia bólu, zarówno manualne, jak i tak niezwykłe osiągnięcia współczesnej fizjoterapii jak magnetorerapia, eletroterapia, krioterapia oraz laseroterapia i z przyjemnością wykonają dla Państwa wszystkie usługi w naszym centrum oraz podczas wizyt domowych.

W naszej ofercie znajduje się także pomoc hepatologa, czyli lekarza specjalizującego się w chorobach i fizjologii wątroby, woreczka żółciowego i dróg żółciowych i badającego te narządy znacznie dokładniej niż lekarze z zakresu chorób zakaźnych bez specjalizacji. Nasz doświadczony hepatolog przeprowadzi z Państwem profesjonalny wywiad, zleci odpowiednie badania i przygotuje indywidualny plan leczenia dopasowany do Państwa potrzeb. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i zarezerwowania wizyty w naszym centrum.

Toli Regon: 021176990
Toli NIP: 8851573556