Przeskocz do treści

Mamed Wrocław – lekarz ginekolog

Mamed Wrocław – lekarz ginekolog
Toli nazwa: Mamed Wrocław – lekarz ginekolog
Toli strona internetowa: ginekolog mamed wrocław
Toli kwatera główna: Legnicka 51/53 54-203 Wrocław
Toli telefon: 717988333
Toli kategoria:
Toli opis:

MAMED to nowoczesne gabinety lekarskie we Wrocławiu. Na pacjentów czeka szeroki zakres usług medycznych z zakresu ginekologii i położnictwa, kardiologii, reumatologii czy radiologii. Oferta obejmuje zarówno usługi prywatne, jak i realizowane w ramach pakietów zdrowotnych. MAMED oferuje najwyższą jakość usług, profesjonalną opiekę lekarską oraz nowocześnie wyposażone gabinety.

MAMED dba o komfort każdej pacjentki, oferując bezstresowe i w pełni profesjonalne usługi medyczne w gabinecie ginekologiczno - położniczym. O regularnych wizytach u ginekologa musi pamiętać każda kobieta, dlatego warto wybierać wyłącznie zaufanych specjalistów. Jest to szczególnie ważne w okresie ciąży, która wymaga prowadzenia przez doświadczonego lekarza-położnika.

Ginekolodzy pracujący w MAMED zajmują się prowadzeniem ciąży, wykonując nowoczesne badania prenatalne, w tym także USG w technologii 3D i 4D. Pacjentki mogą skorzystać z opieki doświadczonego lekarza już od etapu planowania ciąży, który zapewni jej właściwe prowadzenie, jak i opiekę poporodową.

Toli Regon: 932709487
Toli NIP: 8992067660