Przeskocz do treści

Depilacja brazylijska w Wax Center Wrocław

Depilacja brazylijska w Wax Center Wrocław
Toli nazwa:
Depilacja brazylijska w Wax Center Wrocław
Toli strona internetowa:
Toli kwatera główna:
ul. Władysława Jagiełły 3/7 50-201 Wrocław
Toli telefon:
505447430
Toli kategoria:
Toli opis:

Wax Center to sieć salonów, oferująca klientom profesjonalne depilowanie woskiem. Pracownicy dysponują niezbędnym doświadczeniem, odpowiednim podejściem do klienta i sprawnością realizowania usług. Wypracowana została w ten sposób autorska technika depilacji, która jest dopasowywana pod kątem gęstości oraz rodzaju owłosienia.

Depilacja brazylijska w Wax Center Wrocław fot.1

Zabiegi są niezwykle komfortowe, nie wywołują bólu, a do tego można cieszyć się usunięciem nadmiaru owłosienia. Depilacja dotyczy nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Dużą popularnością w ofercie cieszy się bikini brazylijskie. Usuwanie nadmiernego owłosienia zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a skóra jest odpowiednio zabezpieczona i nie wystąpią na niej żadne podrażnienia.

Depilacja brazylijska w Wax Center Wrocław fot.2

Skutecznie przeprowadzona depilacja sprawi, iż klienci nabiorą pewności siebie i nabiorą zaufania do własnego ciała, np. przed wyjściem na plażę lub też na basen. Do zabiegów wykorzystywane są jedynie najwyższej jakości woski, które są rozprowadzane przy pomocy niezawodnych i wygodnych w obsłudze szpatułek.

Toli Regon:
021543572
Toli NIP:
9281851294
  • Depilacja brazylijska w Wax Center Wrocław
  • Depilacja brazylijska w Wax Center Wrocław