Przeskocz do treści

Contour Studio Wrocław – depilacja laserowa

Contour Studio Wrocław – depilacja laserowa
Toli nazwa:
Contour Studio Wrocław – depilacja laserowa
Toli kwatera główna:
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
Toli telefon:
713072080
Toli kategoria:
Toli opis:

Contour Studio to zlokalizowany we Wrocławiu, przy ulicy Legnickiej gabinet kosmetyczny. Pracują tu tylko wykwalifikowani kosmetolodzy, doświadczeni w przeprowadzeniu rozmaitych zabiegów kosmetycznych, jak i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wśród oferowanych zabiegów gabinetu można znaleźć m.in. karboksyterapię, mezoterapię igłową, peelingi chemiczne i laserowe, makijaż permanentny, infuzję tlenową czy też depilację laserową.

Depilacja laserem jest współcześnie bardzo popularną metodą usuwania zbędnego owłosienia, ze względu na bezbolesność i efektywność wykonywanego zabiegu. Specjaliści z wrocławskiego gabinetu dysponują wysokiej jakości sprzętem przeznaczonym do depilacji laserowej - innowacyjnym Epildream One, który jest mobilnym laserem diodowym i działa o wiele szybciej niż inne tego typu urządzenia.

Zespół z Contour Studio dba o komfort każdego z klientów, gwarantując przyjazną i spokojną atmosferę. W gabinecie mile widziane są osoby w każdym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Toli Regon:
020606738
Toli NIP:
8971634131